Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia és kémia...

Emelt biológia és kémia érettségi felkészülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mennyi az esély, hogy erre a két érettségire sikeresen fel tudjak készülni önállóan? 2022-ben vizsgáznék természetesen, és a cél a minimum 75% lenne mindkét tárgyból.

Az éven letettem ezt a két érettségit, a kémia épphogy meglett, bioszból sikerült 60% felettit írni. Hozzáteszem nagyon elnagyoltam a felkészülést, kb 1-2 hónap alatt próbáltam felkészülni a nulláról mindkét érettségire önállóan, a biosszal eggyel többet foglalkoztam (jobban érdekel), hát ez látszik is az eredményeken. Szóval kb ilyen szinten vagyok, azaz valamelyest van fogalmam az anyagról, tehát nem a teljes nulláról kezdenék.

Mit ajánlanátok, hogy álljak neki, mennyit készüljek, miből készüljek? Egyáltalán fel tudok készülni? Nagyon szeretnék jó eredményt.



2021. okt. 3. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Az emelt kémia felkészüléshez ajánlom a BioKemOnline felkészítőjét!
2021. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan kéne készülnöd,mi az ami még megy?

Teljesen önállóan készültél,vagy az iskoládban volt felkészítés már?

2021. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Emelt bioszból könnyű felkészülni egyedül, a kémia már egy egészen más tészta.

Mindenképpen szereznék magam mellé egy mentort, aki segít felkészülni rá.

2021. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!