Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van itt aki az EFEB-nél...

Van itt aki az EFEB-nél e-learningben a Bérügyintéző és TB ügyintézői tanfolyamot csinálja? (Lenne pár kérdésem többi lent)

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja csinálom ezt a Bérügyintéző és TB-ügyintéző tanfolyamot e-learning rendszerben. Eddig a munkaerő-gazdálkodás modulzárót sikerült megcsinálnom. A Bérügy szakfeladatokhoz és a Tb-s modulhoz az lenne a kérdésem, hogy milyenek a modulzárók? Ott is inkább az elméletből kérdeznek, vagy kellenek a számolások is, illetve azok is kellenek amelyek az oktatói videókban vannak?

2021. febr. 1. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én csinálom éppen.

A tananyagokkal végeztem, de még nem csináltam egy modulzárót sem.


Mesélsz arról, amit már megcsináltál?

Én hétvégén vagy jövő héten tervezem, ha addig nem csinálod meg, akkor megírom milyen volt.

2021. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Van a modulzáróban több számolós feladat is.. az oktatói videóban csak magyarázat van. A modulzáron pedig több választ de te sajád magad kell tudjad kiszámold, hogy megtudd a helyes választ.
2021. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Kommentelő!


Tehát, ha jól értelmezem akkor elmélet is van meg számolós feladatok is vannak? És a modulzáróra egyáltalán érdemes megnéznem azokat az oktatói videókat?


Válaszodat előre is köszönöm!

2021. febr. 1. 22:22
 4/15 anonim ***** válasza:

Az oktató videót nem muszáj megnézni, ha tudsz gépen bért számfejteni. A videós tananyagban van a gyakorlati bérszámfejtés feladat, az a beadandó (ne hagyd az utolsó pillanatra, nekem több hét volt, míg valaki megnézte és értékelte). Egy feladatsor lesz, pont olyan, mint az okj vizsgán. Két ember adatait kell rögzíteni, számfejteni nekik (alkalmazott, nyugdíjas, megbízott, egyéni vállalkozó, társas vállalkozó, efo-s), adatlapot kell generálni, bérlapot, a nav bejelentést és a havi 08-ast megcsinálni. Ezt kell feltölteni a rendszerbe.


Te tervezel okj vizsgát tenni vagy csak a tanúsítvány kell?

2021. febr. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, tervezek okj vizsgát tenni. Viszont én azt szeretném megtudni, mert tudom hogy ahhoz, hogy elmenjek vizsgázni, meg kell hogy csináljam a beadandót is, de ennél a bérügyes modulnál a kérdőíves modulzáróhoz érdemes megnéznem az oktatói videókat? Mert ha nem, akkor csak a beadandó előtt fogom megcsinálni
2021. febr. 2. 06:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Közben beléptem, látom van másik videós is, gondolom a tb ügyintéző oktató videóra gondolsz, nem arra, amit én írtam.


Ez kell a modulzáróhoz, legalábbis érdemes, mert ilyen rövid számolós feladatok vannak a modulzáróban.

2021. febr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A tb videós modult nézd meg mindenképp, abban azok a számítások vannak, ami kell a modulzáróhoz.


A számítógépes bérszámfejtés nem kell hozzá.

2021. febr. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mentek a zöld pipák! :)
2021. febr. 2. 06:22
 9/15 anonim válasza:

Hello:)


Nekem anonim 4/8 válaszával kapcsolatban lenne kérdésem.

Hogy sikerült a beadandó? Én most csinálom de az utolsó feladat, ahol társas vállalkozó+nyugdíjasra nem volt korábban példa és nem vagyok biztos benne hogy jól csináltam. A bevallasnal is egy csomó hiba kijött :D

Köszi!

2021. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én most kezdtem el, ti könnyen haladtatok vele? Elég a 4 hónap?
2021. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!