SZTE anglisztika?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak? Szeretnék minnél többet utazni és külföldön élni is akár.

2021. okt. 9. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Én SZTE anglisztikán vagyok végzős. Én nagyon szeretem, egyáltalán nem bánom, hogy ezt a helyet és ezt a szakot választottam. Tanulni kell, közhiedelemmel ellentétben nem büfészak, nem lehet tanulás nélkül átmenni mindenből (főleg, ha az ember jó jegyet akar szerezni). Viszont ha az ember lelkiismeretesen készül, nem elvégezhetetlen. A tanárok is rendesek, van, aki nagyon szimpatikus, van, aki kevésbé, de ez szerintem minden egyetemen így van. Olyannal még nem találkoztam, aki kifejezetten bunkó lett volna, vagy igazságtalan. Az évfolyamtársaimat is nagyon kedvelem, tényleg segítőkészek, legalábbus akikkel én beszéltem, mindenki szívesen segített mindenben.


Én fordító szeretnék lenni, ez is egy lehetőség. De mindenképpen kell utána mesterképzésre menni, egy alapképzéssel nem sokra mész. Egyelőre legfoglal a tanulás, szóval a munkáról kifejezetten még nem tájékozódtam. :D


Szívesen válaszolok, ha van még kérdésed.

2021. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod és sok sikert kívánok a jövőben! Egy kérdésem lenne, hogy minort lehet felvenni?
2021. okt. 9. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm, remélem, neked is sikerül megtalálnod, amit szeretnél! :)


Igen, lehet, ezen a linken megtalálod, hogy miket szoktak meghirdetni: [link]


Ez a 2019/2020-as tanévre vonatkozik, de nem hiszem, hogy változott.

2021. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2021. okt. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!