Pécsi gyógypedagógia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekel a gyógypedagógia szak, azon belül is a pécsiről olvasnék szívesen véleményeket:)

Mennyire nehéz?

Mennyire hangsúlyos a biosz?

Azt jól láttam a tantervben, hogy az első félév kivételével nagyrészt gyakorlatorientált?



2021. okt. 14. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyik ismerősöm ott végzett, az anatómia része ami úgy nehéz, de elvégezhető és igen én is úgy tudom hogy második félévtől inkább a gyakorlatra mennek rá. Én tőle csak jókat hallottam, szeretett Pécsett lenni, azt hiszem mesteren volt Zegen is az se volt rossz, de legjobban Pécsett szeretett lenni. Amúgy engem is érdekel ez a szak, szerintem majd mindenképp menj el nyílt napra :D
2021. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Uuuu bocsi az előző voltam félre olvastam és azt hittem a gyógytornász szakról kérdezel, elnézést a félreértésért :(
2021. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!