Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulhatok akkor ha...

Továbbtanulhatok akkor ha sosem voltam jó tanuló, az érettségim is közepesre sikerült csak?

Figyelt kérdés
Mesélnétek nekem sikersztorikat hogy inspirálódjak? Sajnos kicsit későn jöttem rá hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel, így újra kell érettségiznem munka mellett, na meg egy nyelvvizsga sem ártana. Szerintetek lehetséges? 21-22 évesen nem késő belevágni az Egyetembe?

2021. okt. 20. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem belevághatsz.
2021. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Ismerek olyan csajt, aki kettes-hármas tanuló volt, továbbtanult azon a téren, ami érdekelte, az utolsó hírem az volt róla, hogy PhD-zik.

Sosem késő, még nagyon fiatal vagy! Most soknak tűnik az a pár év késés, de hidd el, nem az.

2021. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge négyes voltam matekból mert középsuliban nem tettem oda magam. Első egyetemi félévem botrányos volt. De osszeszedtem magam ès mèrnök lettem nem is rossz eredménnyel. De hozzàtennèm, hogy első félévem után beleadtam mindent. Tanultam ezerrel, gyakoroltam netről , magán órákat vettem, volt olyan tárgy amiből különböző tanárok gyakorlatára is bejártam . Egy èv után elég szépen utolértem magam ès voltak olyan zh-im ahol már az évfolyamból nekem lett a legjobb. Szóval hozzààllás kérdése.
2021. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bejutni nehéz hanem bennmaradni. 280 pont ami most kell sok mérnöki szakhoz elég kevés, aztán persze kiszórják a népet. Ami meg könnyű szak, oda meg 400 pont kell kb mert senkit nem buktatnak meg.


Sikersztori, hogy tanulsz. Ennyi.

Gáz vagy sem, de az egyetemet se mindenki végzi el akármilyen motivált is valaki.

Elkezdeni nem késő viszont első diploma munka mellett elég szar lesz, mert azt se tudod mibe kezdesz neki + ha szar alapod van ami az adott szakhoz kell akkor ott tényleg vérhugyozás lesz az első 1-2-3-4 félévben.

Kezd el és meglátod majd, hogy mi lesz. Tőled idősebben is elkezdik. Van aki 24 évesen kezdi el az első vagy 40...

2021. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!