Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági informatika vagy...

Gazdasági informatika vagy nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy eltérő szakok, lehet nem érdemes összehasonlítani, de ugyanannyira érdekel mind a kettő. Melyiket érdemesebb tanulni?

Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni/melyik keresettebb?



2021. okt. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz programozni, logikusan gondolkodni, akkor bármilyen informatikus jó. Ha nem, akkor meg a másik. Mondjuk a Corvinuson a gazdinfó sem olyan, mint mondjuk Veszprémben. Egyetemtől is függ, hova érdemes
2021. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Informatika matekosabb a másik meg lexikálisabb.

Na azért az egyetemi matek azért inkább az emelt szint felettire hajaz, főleg infón, szóval nem AB vektort kell meghatározni. (Csak azért mert itt mindenki ért a matekhoz, sőt zseni belőle csak lusta legalábbis állítása szerint).


Amúgy mi az hogy érdekel mindkettő? Mit tudsz róluk? Mit csinálnak? Vagy csak hallás alapján érdekel? Mert akkor ez azért annyira nem nagy érdeklődés.

2021. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Ha netán képzés közben az informatikai iràny nem jön be ès gazdasági vonalon kezdenèl dolgozni akkor is előnyös sztem az informatikai tudàs,

.

2021. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Külföldön egyikkel sem jársz rosszul, gazdinfón is tanulsz közgáz tárgyakat szóval szerintem jobban megéri. Ng-re akkor éri meg menni ha szeretnél több (minimum 2) nyelven beszélni és érdekelnek a nemzetközi szervezetek, szállítások, logisztika. Bár én gazdinfón is próbálnék minél jobban hajtani a nyelvekre, mert ezeket a szakmákat inkább külföldön fizetik meg
2021. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!