Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elvégeznél olyan tanfolyamot,...

Elvégeznél olyan tanfolyamot, ahol az álláskeresésnél kiderül.hogy nem lehet vele elhelyezkedni, mert eleve 3 évet kérnek gyakorlatként?

Figyelt kérdés
A tb és bérügyintéző tanfolyamra gondoltam, a bérügyit megcsináltam, de a tb-nek ennek tekintetében nem látom értelmét.Mondanom sem kell nagyon csalódott vagyok. Ha mindezt tudom előre, bele se kezdek az egészbe.

2021. nov. 2. 21:29
 1/3 anonim válasza:
84%
Általában az álláshirdetéseknél fel van tüntetve, hogy X év tapasztalat elvárt, attól még nyugodtan lehet jelentkezni és ha van benned potenciál akkor lehet, hogy felvesznek. A bérügyi mellé érdemes elvégezni a TB-t is, mivel általában egy munkakörhöz tartozik a két feladat, nagyobb az esély, hogy munkát kapj a kettővel együtt. Egyébként sok cégnél örömmel látják a pályakezdőket, mert a saját profilukra formálhatják őket, könnyen be lehet őket tanítani, nincsenek berögzült szokásaik, segítenek a szervezeti vakság ellen,stb. Azzal egyébként is csak jót teszel, ha folyamatosan fejleszted magad. Sok sikert a további tanulmányokhoz és az álláskereséshez!
2021. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
67%
Plusz az előzőhöz: esetleg próbálj meg keresni egy jó gyakornoki helyet a képzés alatt. Ott akár állást is ajánlhatnak a végzés utánra, illetve a további álláskeresésnél is előnyt jelent.
2021. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es:Néztem gyakornoki állást, de oda nem engem várnak, 42 éves férfi vagyok.Már a tanfolyamokat elvégeztem, a tb-t is, de csak a bérügyit tettem le.
2021. nov. 3. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!