Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógia alapszak...

Gyógypedagógia alapszak levelezőn túl nehéz lenne ahhoz, hogy mellette részmunkaidőben dolgozzon az ember?

Figyelt kérdés
több emberrel is beszéltem itt az oldalon, és eddig kivétel nélkül mindenki azt mondta nekem, hogy annyira nem egyszerű, hogy heti 20 óra munka mellett el lehessen végezni. volt aki külön figyelmeztetett, hogy lesz olyan félév mikor 17 tantárgy lesz, rengeteg pszichológia és a többi. aki már elvégezte mit gondol erről?

2021. nov. 5. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát én magát a pszichót végzem 40 óra munka mellett. Így az 5. évben már elég fárasztó, de ki lehet bírni.

A levelezőn kb. mindenki dolgozik, azért levelező, gondolom el is végzik páran minden évben akármilyen nehéz is.

2021. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez főleg munkahely függő.... Ahol tolerálják, hogy majdnem minden héten van óra, ott nincsen nagy baj. Sajnos a többség viszont nem ilyen.
2021. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A levelező arra van kitalálva, hogy akár teljes munka mellett is tudja végezni az ember. Oké vannak olyan nehézségek, hogy mondjuk néhány pénteken egész nap van óra, és ki kell venni szabit vagy pl.: nekem az nem megy, hogy az egész napos irodai munka után még tanuljak, szóval csak vasárnaponként tudok. Szerintem a részmunkaidős állás jelentősen megkönnyítheti a levelezős képzés elvégzését, akár milyen nehéz szakról is legyen szó.
2021. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadéves vagyok gyp-n. Mellette teljes állásban. Nem könnyű de kibírható. Igazából csak most kezdtem el érezni hogy nehéz. Egyeteme is válogatja, attól függ mennyit követelnek meg. Egy biztos, a negyedik év mellett nem ideális teljesben dolgozni.
2021. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Munka mellett mennyire teljesíthető a Pszicho-tanak vagy az értak-tanak szak? Azt tudom, hogy az értak keresett, de jelenleg még nem áll közel hozzám...
2022. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!