Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki ha csak 4 órás munkát...

Ciki ha csak 4 órás munkát dolgozok?

Figyelt kérdés
Mentális problémáim miatt úgy érzem csak 4 órás munkát tudok vállalni. Kicsit cikinek érzem ezt, mikor mások dolgoznak 8-12 órákat is de én csak ennyit tudok. Meg jelen helyzetben ezt találtam egyedül munka keresés közben ahova felvennének. Fizetése nekem jó (110.000.) és nem tervezek elköltözni vagy ilyesmi amihez több kellene. Kisebb terveim vannak amik simán kijönnek ebből a fizetésből is. Természetesen bejelentett munka. Mit gondoltok arról aki 4 órát dolgozik rendesen 8 vagy 12 helyett?

2021. jan. 25. 01:24
 1/9 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Bárcsak én is lecserélhetném a heti 42 órát heti 20-ra (mondjuk fele fizetésért)...
2021. jan. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel.
2021. jan. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek sajat magára tartozik. Ha megteheted, hogy ilyet dolgozz, akkor nyugodtan, hajrá :)
2021. jan. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Nekem is problémát okozott egyben lenyomni munkahelyen a 8 órát, telítődtem agyilag. ma már olyan munkám van, amit eleve otthonról végzek, bármikor tartok szünetet, és akár éjjel is tudok dolgozni, ha úgy jön ki. Lényeg, hogy nem egyfolytában kell. és nem kell közben egy idegen helyen lennem, meg oda-vissza utazgatnom.
2021. jan. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni soha sem ciki.

Mások kisebb gondjukra hivatkozva egyáltalán nem is dolgoznak. Te meg megteszed, amit tudsz. Ez jó.

2021. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fsms ***** válasza:
43%

Nem ciki. Töltődj fel, utánna megint dolgozhatsz 8 órában.

Sokan egy hosszabb munka után elmennek úgy nevezett sabatical leave re, hogy kipihenjék a fáradalmakat, sőt meg a cv be is beleírják.

2021. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel, akkor miért lenne ciki? Nyugdíj számításnál lehetnek gondok ebből, ennek nézz utána esetleg.
2021. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Az én anyám meg semmit se dolgozik, és a gyerekeiből él.

Semmi gond nincs ezzel

2021. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Mivel foglalkozol?

2022. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!