Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 4 órás munkából meg lehet...

4 órás munkából meg lehet élni sokáig ha családdal van az illető?

Figyelt kérdés
4 órában dolgoznék nem sokára mivel jó környéken van a munka meg pont van is benne tapasztalatom viszont csak 4 órás de talán pont erre van szükségem most mivel eléggé bezárkóztam a szobába sokáig míg nem volt munkám, most vagyok úgy hogy pár napja kimegyek ismét emberek közé de már érzem hogy lefáradtam tőle. Ez a munka is emberekhez köthető de így 4 órában csak nem lenne vészes. Mikor rendesen dolgoztam akkor is elég keveset kaptam de ott 2 műszak volt. Viszont úgy is elég sokat tudtam félre tenni sőt 1 év alatt jött össze hamar 1 millióm. Most úgy érzem kicsit ciki hogy csak 4 órást tudok elvállalni úgy hogy lenne máshol rendes munkaidős állás és több fizetéssel de ez most a biztos és szeretném kipróbálni legalább. Nem itt fogok megöregedni az tény de egy jó darabig csak jó lesz ha a családdal is vagyok közben.

2021. szept. 1. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Így gyűjtögetni jó, meg visszarázódni. Én suli mellett akartam ilyet, hogy mellette tudjak tanulni és ne fáradjak le annyira.


Hogy mi ciki, mi nem, tegyél magasról, ez a te életed. Ne másokkal foglalkozz.

2021. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ, hogy mennyit keresel vele. De ezt felnőtt embernek, sőt tininek is illik felfogni.
2021. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mennyi a fizetés. Nekem heti 3x van egy 4 órás plusz munkám kiegészítésként, ott 1600 forint az órabér és nem sírok, mert ehhez képest jól keresek vele.


Megélni akkor sem lehet belőle ha 7 napból 7-et dolgozol, de család mellett kiegészítésre, gyűjtögetésre jó.

2021. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Fizutól függ. Ismerek olyat aki félállásban megkeresi a nettó 250-et, neki simán megy
2021. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Hajrá jó lesz
2021. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Végül is mi lett?

Most hogy csinálod?

2022. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!