Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék cad-cam informatikus...

Szeretnék cad-cam informatikus lenni. De el tudok majd helyezkedni evel?

Figyelt kérdés
Így 2021 végefele mennyire éri meg cad-cam informatikusnak lenni? Sok negatívumot hallottam már róla de mind régi több éves információ, viszont láttam újabbakat is ahol már csupa jókat mondanak róla. Akkor most mi az igazság?

2021. nov. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nincs, semmi nem fekete és fehér. különböző emberek és életutak, igaz ez a tanulásra is. biztos vagyok benne hogy vannak sokan akik megtalálták a számításukat a tervezésben, mások hányni tudnának tőle... ezt magadnak kell eldöntsd hogy mi érdekel. a fizetés részéről pedig nehéz bármit is mondani, mivel hatalmas a szórás, van aki nettó 200 ezret keres vele, más 2 milliót
2021. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És mit csinál pontosan egy cad-cam informatikus?

alkatrészeket állít össze cad szoftverben, majd megtervezi az alkatrész megmunkálását cam szoftverben? Vagy értenie kell a cnc gépekhez? Netán máshoz is?

2021. nov. 12. 17:07
 3/5 A kérdező kommentje:
És Magyarországon hol lehet ilyet tanulni?
2021. dec. 3. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Fingod sincs az egészről, azt sem tudod, hogy mit jelent, de szeretnél az lenni 😂 😂
2021. dec. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom mivel foglalkozik csak azzal nem vagyok tisztában hogy a cnc gépkezelés is a munkakörébe tartozik e
2022. febr. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!