Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha közgáz alapszak után...

Ha közgáz alapszak után külföldön csinálom a mestert, akkor abban az országban könnyen találok munkát?

Figyelt kérdés
Nemzetközi gazdálkodás alapszakon vagyok, a mesterképzést mindenképpen külföldön szeretném megcsinálni ( Dánia, Belgium vagy Hollandia). Németül és angolul beszélek felsőfokon, voltam erasmuson és nyári kurzusokat is csináltam Frankfurtba, így lehet esélyem a mester után az adott országba elhelyezkedni gazdasági munkakörben (multinál,kormányzati vagy nemzetközi szervezetnél) ? Természetesen az ország nyelvét is megtanulnám legalább középfokra

2021. nov. 10. 01:01
 1/3 A PÁSZTOR ***** válasza:
0%
A gazdálkodási munkakör mindenhol bizalmi állás. Ha nem akta tologató akarsz lenni akkor el kell nyerned a bizalmat ott ahol dolgozni akarsz. ha látják, hogy értesz hozzá, ha látják, hogy erkölcsös vagy , ha látják hogy a közösség segítése vezérel. Bizalmat nyersz. Pozitívan kell látnod a jövőt (de reálisan) ott ahol dolgozol és szeretni fognak téged.
2021. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha egy ismert(ebb) vagy helyi egyetemről is van papírod, sokkal könnyebb kint elhelyezkedni. Főleg, ha van valami gyakorlatod is ismertebb cégnél.
2021. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Eloszor is csinalj egy gyakorlatot. Legyen valami tapasztalatod, mert a cegek nem azt nezik, hogy melyik egyetemre jartal. Lehet pozitivum, pl sokan kulfoldon a Corvinust nem ismerik.. Igy engem altalaban a kepessegeim miatt vettek fel
2021. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!