Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba tudnék menni?...

Milyen irányba tudnék menni? Milyen egyetemre? Miket javasolnátok a leírtak alapján?

Figyelt kérdés
A pszihológiát néztem ki, de egy kicsit elbizonytalanodtam benne. Érdekelne esetleg valami olyasmi, amiben szervezni és együttműködni kell másokkal, az se zavarna, ha középpontban kéne lenni vagy tömegek előtt beszélni,őket irányitani.

2021. nov. 14. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Tömegeket irányítani? Talán a diktátorképző.
2021. nov. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nem kifejezetten tanulja az ember, hanem általában oda kerül a szakmai kiválósàga, a kapcsolatai és a karizmatikus viselkedése által. Egy vezetőt sem ismerek, aki úgy kezdte vagy úgy lett az, hogy kifejezetten annak tanult. Válassz valamit amiben jó vagy és tömegek fognak rád hallgatni
2021. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, bocsánat, ha félreérthetően fogalmaztam és más jött át neked, mint amit én szántam a kérdéssel. Egyáltalán nem diktátor szeretnék lenni, szimplán hallottam például rendezvényszervezőtől vagy kommunikáció és tásadalmi szakosoktól, hogy néha igen is van olyan munkájuk, ahol határozottnak kell lenni és megmondani, hogy mit csináljanak a többiek. Nyilván nem egyből fogok erre a szintre lépni, ha majd megkapom a munkám, hanem majd idővel
2021. nov. 14. 23:49
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Pszichológiával mire rendesen elkezdesz dolgozni az nagyon sok idő, nyilván ha szereted akkor vágj bele mert nagyon érdekes szak és szükség is van rá, mindenütt a világon. A többi ilyen kommunikáció, közösségszervező szakok, lehet le leszek pontozva, de valljuk be, hogy nem érnek sokat. Ami humános, emberekkel foglalkozik és a legjövedelmezőbb szakma illetve szak az szerintem a HR ( emberi erőforrások). Közgáz alapú képzés, ha nem szereted a reál tárgyakat ( matek, közgáz,számvitel, pénzügytan) akkor viszont nem ajánlom. Esetleg külföldön lehet olyan szak ami megfelel az elképzelésednek , én a helyedbe nézegetnék Ausztriába, Hollandiába vagy Nyugat-Eu-ban is egyetemeket, mert sokkal többféle alapképzés van
2021. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Közösségszervezés szak van és média-kommunikáció. Tanuld bármelyiket, aztán majd mire mester szakra mész kialakul az irány.


Mesterszakon van olyan, hogy vezetés-szervezés.


Pszichológiát nem javaslom azok alapján amit leírtál.

2021. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszik azt az emberek, hogy az, hogy vezető lesz valaki szimplán iskolázottság kérdése? :D


Tömegeket évtizedes tapasztalattal, és olyan személyiséggel lehet, ami erre alkalmas, az iskolázottság csak egy része. A legtöbb diplomás sima beosztottként dolgozik egész életében.

2021. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
És azt miért hiszik, hogy ha valaki nem gazdaságira, mérnökire vagy műszakira jár, azt már le kell hurrogni, elvenni a kedvét? (közösségszervezés, kommunikáció semmit sem ér beszólások Pl) Ha ez érdekli, tanulja, és majd közben kialakul az további. Épp azért nem tudatjuk, mert nem ismerjük a kérdezőt, a személyiségét, lehet neki tényleg ez a jó választás.
2021. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem hurrogta le, szimplán csak annyit mondtak, hogy a kommédia,közösségszervezés stb nem annyira piacképes szakok
2021. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
BGE-n a KVIK, illetve a KKK karával szemezgettem, kiváncsi lennék a véleményekre, hiszen pont emiatt a hurrogások miatt, hogy csak "büfészakok" van e értelme belekezdeni, van e benne lehetőseg
2021. nov. 26. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!