Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Magyarországon szeretnék...

Ha Magyarországon szeretnék filmezéssel foglalkozni, milyen lehetőségeim vannak? Az SZFE-t válasszam? Vagy azon kívül mi mást?

Figyelt kérdés

Főleg a vágás és az operatőri munka érdekel, csak nagyon nem vagyok otthon a továbbtanulás terén, így nem tudom, mi lenne a legjobb.

Előre is köszönöm!!

17L



2021. nov. 14. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Azonkívül a fizetős tanfolyamok vannak,ha sikerülne bekerülnöd,akkor okés ugye,de ha nem akkor meg ezek is ugyanúgy jók,én is majd valami ilyen intézménybe készülök,ha előtte szerzek valami más szakmát,mert filmesnél jó ha van mellette még. Persze nem olcsó képzések,de, lehetőség van. (SZFE-nek is van egy ilyen filmintézete)
2021. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Metropolitan Egyetem, de az is fizetős.
2021. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!