Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan egyedülálló anya,...

Van olyan egyedülálló anya, aki kisbaba mellett vagy kisgyerek mellett tanult tovább?

Figyelt kérdés
Van esély rá, hogy a munkát, babát és tanulást össze lehet hangolni? Akinek sikerült, hogy csinálta minden segítség nélkül?
2021. nov. 22. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Védekezni kellene normálisan, és akkor nem kell ilyen problémával szembenézni. Mégis te hogy képzeled? Ugyanolyan életed lesz babával mint anélkül? NEM, NEM fogsz tudni tanulni, dolgozni és gyereket nevelni egyszerre.
2021. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

1-es kicsit nyersen, de leírta a lényeget.


Én még a munkát, tanulást, háztartás vezetését is nehezen hangolom össze néhanapján.


Babával nem hiszem, hogy menne a projekt. Egyedül még annyira se menne. Valamelyiket el kell engedni a háromból: ha ott van már a bébi, akkor nyílván a tanulásrészét kell elengedni.

2021. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es köszi a kioktatast... Most várok akkor olyan választ is ami inkább segítő szándékú mint minősítő meg lekezelő!
2021. nov. 22. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen segítség lenne hasznos egyébként?


Siker sztorikra vagy kíváncsi? Anyukák, akik saját lakásban élnek, van saját autójúk, éppen az államvizsgára készülnek, emelett egyik kezükkel a gyereket nevelik, a másikkal meg egy marketing céget igazgatnak? Biztos jön majd egy-egy ilyen anyuka és leírja nagy büszkén, hogy ő (teljesen hihető módon) így csinálja nulla segítséggel.


Akkor neked jobb lesz? Több órád lesz egy nap, mint a 24 óra? Vagy több pénzed lesz?

2021. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Olyat kérdeztem, aki olyan helyzetben van mint én és akinek esetleg ment is a tanulas...


Amúgy nem értem miért is kell ilyen stílusban beszélni..

2021. nov. 22. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:

1, és ha ő nem akart védekezni, akkor mi van???

Én pl azért szültem 20 évesen, mert olyant akartam tanulni, ami csak levelezőn volt, kellett két év munkaviszony, de a munkahely senkit nem engedett el. Úgyhogy dolgoztam két évet, szültem, és amíg otthon voltam, tanultam. Nem voltam egyedülálló, de hol volt még akkor online vagy távoktatás... (97-től).


Kérdező, egy egyéni tanrenddel simán megoldható.

2021. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én amúgy is csak levelező képzésre gondoltam, nyilván nem nappalira...


A kérdés arra irányult igazából, hogy egy levelező oktatás és otthon tanulás mennyire kivitelezhető gyerek és munka mellett. Gondolom csak ilyen lopott oraim lesznek amikor tanulhatok, de már az is bátorító lenne, ha tudom, hogy nem lehetetlen...

2021. nov. 23. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, dehogy lehetetlen. Minden a szervezésen múlik. Nekem a férjem napi 16 órákat dolgozott (nem tehettünk róla, sajnos éppen a Bokros-csomag idején szültem, ahol nem volt gyed, fél év tgyás után gyes jött, mindenkinek, sajnos, de hat hónaposan mégsem akartuk bölcsibe adni). Szüleink dolgoztak még bőven, úgyhogy egyedül rendeztem a babát és tanultam. Egy jó napirenddel simán meg lehetett oldani.
2021. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!