Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova érdemes tovább tanulni?...

Suvegh_glori kérdése:

Hova érdemes tovább tanulni? (egyetem) (többi lent⬇️)

Figyelt kérdés

Szóval most vagyok végzős a gimiben, de fogalmam sincs, hogy hova, melyik egyetemre, vagy milyen szakra lenne érdemes mennem.

Biosz, földrajz faktos vagyok bioszból egy közép szintű érettségi szeretnék tenni, földrajzból pedig emeltezni tervezek. 😇 Emellett amiből még viszonylag jó vagyok, az az angol, magyar, ének. De a Matekon és a fizikán kívül semmivel sincsen problémám.

Gondolkodtam annó a pszichológián,illetve a gyógypedagógián, de sajnos a pszihora minden évben nagyon magas a ponthatár 😭 Igazából bármi felé tanács jól jönne, mert szörnyen tanácstalan vagyok 😩



2021. nov. 29. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyógypedagógia pontszáma megugorható, de tényleg ne földrajból emeltet. A pszichológia egy másik kérdés, de ott is csak biológia emelttel van esélyed, nyelvvizsgával, plusz egy nagyon jó középpel Pl magyarból vagy angolból.
2021. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem vesznek fel az egyetemre, elmennél laborasszisztensnek vagy elmennél - mivel jó vagy angolból is - idegenvezetőnek? Nagyon kiforratlan vagy.
2021. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat/tanácsokat. Mindennek utána néztem. Akkor lehet rá fekszem a biosz emeltre😇 Rendesek vagytok nagyon, hogy segíteni próbáltok nekem!

Mostanában a szülészet szakirányban is gondolkozok, illetve a stewardess képzésen is, az utóbbihoz ugye nem kell diploma. Szóval nehéz a döntés. 😄 De mind remek szakokat írtatok nekem, köszönöm a készséges segítséget és a szupergyors válaszokat! 😘

2021. dec. 1. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!