Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felmentettek matematikából...

Ha felmentettek matematikából lehetek mentős?

Figyelt kérdés

Matematikából felmentésem van. Nem diszkalkulia miatt.


Most ne kössetek légyszíves bele, hogy mert mi jogon lettem akkor felmentve, megtörtént, kész, nem érdekel.



Az érdekel, hogy dolgozhatok így valaha valamilyen formában az Országos Mentőszolgálatnál?

Akár mint mentőtiszt/mentőápoló


Interneten csak annyit találtam, hogy a diszkalkulia mentőtisztin kizáró, de diszes nem vagyok.


Köszönöm szépen előre is a választ.



2021. dec. 2. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor nem
2021. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a felmentést nem adják csak úgy, annak valamilyen nyomós indoka kell legyen. Nem nagyon van erre más ötletem, csak a diszkalkuliára adnak ilyet.


Mindenesetre ha a te problémád nincs feltüntetve a képzést kizáró okok között, akkor minden további nélkül megkezdheted a képzést és el is végezheted azt. Ha viszont a matek éretségi az egyik feltétel, amit a felmentés miatt nem fogsz elvégezni, és ez a feltétel mással nem kiváltható, akkor semmi szín alatt nem lehetsz mentős.

2021. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ápolás és betegellátás Bsc-n van mentőtiszt szakirány. A követelmények:

[link]

[link]

2021. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!