Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen felvettem a finn...

Egyetemen felvettem a finn nyelvet ( magyar szakosként). Az összes előadást finnül tartják majd? Mi is csak finnül beszélhetünk a szemináriumokon?

Figyelt kérdés
Nem tanultam még életemben ezt a nyelvet, ismereteim korlátozottak róla. Mit tegyek?
2010. szept. 6. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapoktól fogjátok kezdeni a finnt. Nem tudom BA képzésben hogy vannak a finn órák, de én finnugor szakos voltam osztatlan képzésben és ott az alapoktól tanultuk.

Később, ha már jobban tudtok, természetesen inkább finnül beszéltek órákon, mint magyarul, de az elején semmiképp.

2011. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!