Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főzéssel kapcsolatos tovabbtan...

Főzéssel kapcsolatos tovabbtanulas?

Figyelt kérdés

Hali! Úgy döntöttem főzéssel kapcsolatban szeretnék tovább tanulni, de nem tudom, milyen lehetőségeim vannak iskolákat nézve, meg úgy ezen belül se. Szakács? Cukrász? Én inkább főzni szeretnék, nem sütni, valahogy a főzés közelebb áll hozzám. De mit tanulnak egy ilyen helyen? Mik a követelmények, mennyire nehéz, stb?

Érettségire épülő OKJ-ra gondoltam, Szolnok vagy épp Kecskemét környékén lenne a legjobb, de BP is megoldható szerintem. Meg egyébként szeptemberig bőven van még idő, de néhány tanácsot szívesen fogadnék!

Ezekben:

- Megéri szakácsnak tanulni?

- Mennyire reálisak az elvárások?

- Mennyire nehéz elhelyezkedni utána?

- Szolnok-Kecskemét környékén milyen sulikat ajánlotok?


2021. dec. 22. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakács, úgyhogy nem tudom, mennyire nehéz a szakma. Úgyhogy külsősként így látom:

Ha szeretsz sokat dolgozni, akkor megéri szakácsként dolgozni. Könnyen el lehet helyezkedni, és jól is fizet, de nem lesznek ünnepeid.

2021. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!