Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing szak?

Kereskedelem és marketing szak?

Figyelt kérdés
Ha ezt a szakot választjátok, melyik egyetemre jelentkeztek? Más szakot is jelöltök be?

2021. dec. 23. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Mi a célod?
2021. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Kivéve, ha C1-es szintre fejleszti önmagát angol- és német nyelvből és elmélyed a gyakorlati statisztikában.
2021. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Pécsre jelentkeztem (idén kezdtem, elsőéves vagyok), és emellé megjelöltem a gazdálkodás és menedzsmentet meg a pénzügy és számvitelt is, mindegyiket államin és önköltségesen is megjelöltem. Igazából a ponthatár kb. mindháromra hasonló mindig, legalábbis itt Pécsen, szóval csak azért jelöltem be mind a három szakot, mert döntésképtelen voltam, hogy még is a 3 szak közül melyiket akarom. Illetve én önköltségesen is megjelöltem mindegyiket, mert mindenképp beakartam az egyikre kerülni, ha nem államin, akkor önköltségesen. Viszont szerintem te is mindenképp jelölj be valamit a kereskedelem és marketing mellé. Max. akkor ne, ha nagyon eltökélt vagy, és mindenképp erre a szakra akarsz menni. Viszont ha mindenképp továbbakarsz tanulni abban az adott évben, akkor akár önköltségesen ugyanezt a szakot jelöld meg szerintem, vagy valami kisebb ponthatárú szakot. Meg aztán ha a kereskedelem és marketingre nem vesznek fel, de megjelöltél mást is, amire fel is vettek, akkor sem muszáj beiratkoznod arra a szakra. Szóval szerintem nagy vétek csak egy szakot megjelölni, inkább jelölj be többet, és max. nem iratkozol be.
2021. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha pesti vagy akkor Corvinus, ELTE, BME, BGE legyen a sorrend, ha vidéki akkor PTE vagy ami helyben van. A Corvinuson gazdmen van alapképzésben.
2021. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az ME kereskedelem és marketingjét jelöltem be
2022. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!