Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán...

Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán Villamosmérnöki kar levelező szakon hány napot kell bejárni? És hánytól? Kivitelezhető teljes állás melett mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Szigorúan véve nem a kérdésre válaszolok, mert csak a kivitelezhetőre, és arra is csak olyan szempontból, hogy ha az állásod kiszívja az energiát, akkor nem sok reményt jósolok. Nagy tömegű anyagot kell elsajátítani (legalább a vizsgára :D ), házi feladatokat készíteni, példatárak felett vakarózni... Ugyan beszélgettem olyan sráccal, aki a Kandó alatt építkezett is, meg is nősült, és meg is született a gyerekük, de az ilyent szaporítani kéne, annyira ritka. :)
2021. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 villanyreszelő ***** válasza:
85%
Üdv. Havonta három alkalom, reggeltől estig. Meg lehet csinálni munka és család mellett, nekem, és többeknek is sikerült már.
2021. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is többeket ismerek. Én ugyan a műegyetemre jártam, de sikeres felvételi utáni első megjelenéskor tele volt a tanterem - a második félév első megjelenésekor meg heten néztük egymást, meg még kettő ismeretlen, akik különbözetivel máshonnan jöttek. Aztán ez a létszám nem is változott a végéig, csak néha kimaradt valaki, ezt kompenzálva néha lebukott hozzánk valaki. Ilyen ez a levelező. De ha ma már vidám strandolás az egész, nekem az nem fáj, nektek meg csak jó.
2021. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!