Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőmérnök Bsc-nél lehet 2...

Építőmérnök Bsc-nél lehet 2 szakirányt (közlekedésépítés, településmérnök) elvégezni, akár egymás után?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyik jobb mint a másik xd
2021. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak szabadon választható tárgyak és így fel lehet venni a másik szakirány tárgyait. Ha jól tudom, a +10% kreditbe biztos belefér egy másik szakirány elvégzése is (nem ágazat) és talán csúszás nélkül is kivitelezhető - persze elég nehéz.
2022. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Közlekesként mondjuk ha kikerülsz nagyobb volumenű munkákra akkor kB a fél életed kint töltöd mert munkaóra azért lesz, meg pár kint töltött hétvége is.
2022. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy másik fórumról bemásolok neked valamit, érinti a közlek építést:


Sziasztok! Èpìtőmèrnök vagyok közlekedésépìtès szakiránnyal. (Út ès vasút épìtès). Ha netán nem sikerülne jelenleg bekerülnöm valamelyik piaci céghez (azért minden évben végzünk jopáran ès csak 1-1 embert keresnek újkènt az adott cégekhez), valaki dolgozik jelenleg közút, màv , BKV vagy hasonlóknàl? Egyik cég hìrdetésèben láttam, hogy bruttó 340-ert keresnek mérnököt mint cégen belüli kezdő. Nem tudom mennyire általános ez mert ebből nyugat mon vagy Budapesten megèlni sem nagyon tudnék. 220 nettóèrt raktáros is lehetnek, sőt többet is keresnék. Pontos összeg nem kell nekem, maximum nagyvonalakban, hogy hogyan is lehet elképzelni a juttatás mértékét. Jelenleg gondolkozom, hogy már a pàlyam elején inkább magasépítésre vàltok, ezért is érdeklődök. Evvel az út ès vasutèpìtő Iránnyal lehet félre mentem.

2022. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uvaterv, Főmterv stb. ezek az ismertebb ún. jónevű cégek. Viszont nem fizetnek agyon ezek sem, de még mindig a legjobbak.
2022. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Nem nagy cucc ez a szak, de a közleképítés szakirány még kevésbé az.
2022. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!