Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pontos egyetemi felvételi...

Pontos egyetemi felvételi pontkalkulátort tudtok?

Figyelt kérdés

Próbáltam a felviset, azonban az ottani listában nem igazán találtam meg azt az egyetemet ahova én mennék.


A követelményeket tudom, azonban nagyjából jó lenne egy kép arról, hogy mire számítsak. Ha esetleg valaki nem is tud ilyesmit, de kb. be tudná lőni az elmondaná, kb. mennyi pontom lehetne így?


Magyar - 4

Matek - 4

Töri - 4

Angol - 5

Biosz - 4


(Ezek a jegyek mind utolsó előtti és utolsó évben.)


Érettségi:

Mindenből előreláthatóan 70-80 körül szeretnék tervezni mivel ez az amit el is tudok érni különösebb energiabefektetés nélkül (legrosszabb esettel számolok)


Plusz pontok:

Emelt nyelvvizsga

Angol Emelt érettségi (Ezt idén írom meg de eddigi évek próbaérettségijei alapján szerintem 80-90% körül fogok teljesíteni)


Előre is köszi a válaszokat.



2021. dec. 28. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol szeretnél továbbtanulni?

Azért kérdezem, mert a felvi a hivatalos platform, minden 2022 szeptemberben induló képzést tartalmaznia kell. Egyébként magad is ki tudod számolni kalkulátor nélkül, hogy hány pontod lesz csak nézz utána a felvételi tárgyaknak és a pontszámításnak.

2021. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen szakon akarsz tanulni?
2021. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ELTE-IK (Programtervező informatikus)


Közben ránéztem a pontkalkulátorra most, és most már tartalmaz mindent.

Pár hete néztem és akkor hiányos volt. Sem az ELTE, sem a BME nem volt fent.


Mennyire pontos a kalkulátor?

2021. dec. 28. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontos.
2021. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Felvi szinte mindig pontos, viszont kb. egy hete számol csak a mostani felvételi időszak szerint, szóval ez lehetett korábban a problémád (előtte a keresztféléves felvételi miatt nagyon sok szakot nem is mutatott a kalkulátor).
2021. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!