Osztatlan tanári szakon mindenképpen 10 féléves képzést kell megjelölni, és majd később döntöm el, hogy középiskolában szeretnék-e tanítani?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam 11 féléves szakokat is felvin, viszont amit én szeretnék (angol és történelem) az csak 10 félévesben van, és gimiben szeretnék tanítani. Ez alapján akkor ezt kell megjelölnöm, és majd a 3 évben lesz lehetőségem választani, hogy nem ált. iskolában tanítanék, hanem középben?

2022. jan. 5. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idéntől 10 féléves a tanárképzés. Egységes a képzés, nem lesznek külön középiskolai tanárok.
2022. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Ez minden intézményben így lesz az Eltétől a Károlóiig?
2022. jan. 5. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol így lesz, ez kormány döntés. Megváltozik az oktatás szerkezete is.
2022. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A takarítók többet keresnek, mint amennyit te fogsz. Arra számíts, hogy örökké anyádék nyakán fogsz élni, mert magadat ebből nem tudod eltartani. Bár pedagógusnak amúgy is csak az életképtelen legalja megy.



[link]

2022. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem visszavehetnél egy kicsit az arcodból, mert amit leírtál az egy ökorség... Miért lenne valaki "életképtelen" azért, mert tanárnak készül? Valószínűleg érdekli az adott szakpár, amit választ. Véleményem szerint akkor fogja valaki jól érezni magát a munkahelyen, ha szereti azt, amit csinál. Én is tanárira adtam be a jelentkezést és egyáltalán nem lesz olyan mértékű a fizetésem, amit sokszor a közvélemény hangoztat. Másrészt én is látok ebben az új formában negatívumokat, de ez főként csak a képzési időt és a kompetenciákat illeti, úgyhogy a kedves kérdezőnek én csak azt tudom mondani, hogy hajrá! Ha ez az, amit szeretnél, akkor ettől leszel boldog.
2022. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!