Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van ennek jelentős...

Szerintetek van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés

Az egyik tanár (aki “nagy ember” az egyetemen) folyamatosan lehúz. Gyakorlatra olyan jegyet adott amitől szerintem jobbat érdemlek. Minden más gyakorlati tárgyból jó jegyet kaptam, illetve a vizsgáim is jól sikerültek. Tőle meg kettest kaptam.

Utolsó éves vagyok és sajnos az elejétől kezdve ilyen volt. :( pedig igyekszem, mindig megcsináltam a feladatokat, és összesen egyszer hiányoztam orvosi vizsgálat miatt, de az aznapi feladatot is elküldtem neki.

Viszont szeretnék mesterre jelentkezni. Nem gáz így ? :( lehet, hogy csak én reagálom túl.


2022. jan. 7. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem probléma szerintem, a mesteren lesz elbeszélgetés, de az is bizottság lesz.
2022. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!