Lehet belőlem színész?

Figyelt kérdés

Mindig is nagy álmom volt hogy színész legyek de nem tudom hova felvételizzek.

Esetleg tudtok jó színész vagy művészeti iskolákat és ha igen mennyire nehéz bekerülni?

Szerintetek van esélyem felvételt nyerni egy színész képzőbe ha még selypítek is (a R betűt nehezen ejtem ki és sokszor H betűt ejtek ki helyette), de járok kórusra és és gitározok is és szabadibőmben verseket és egy színdarabot is írok és élvezem is ha kicsit színészkedhetek.

Úgy hallottam hogy nagyban számít a külső is, én viszont nem vagyok modell alkatú lány így is van esélyem ?


Végzős vagyok ami azt jelenti hogy már nincs sok időm mivel lassan már jelentkeznem kell valahova és egy kicsit félek ezektől az alkalmassági vizsgáktól is, ezek hogy működnek? Nagyon nehéz bejutni egy színészi egyetemre ?


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 8. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ez alapján amit leírtál, idén semmiképp nem tudsz bejutni. Hagyj ki egy évet, menj el logopédushoz, javítsd ki a beszédhibád, mert azzal nem fognak felvenni. Iratkozz be addig valami érettségi utáni drámasuliba, Pl Keleti István Alapfokú Művészeti Iskola vagy Nemes Nagy, ha tényleg komolyan gondolod.
2022. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!