Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítséég! Tovább szeretnék...

Segítséég! Tovább szeretnék tanulni a középiskola után, de fogalmam sincs, hogy hová kellene mennem. Ki segítene nekem ebben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy hová? ha főiskolára/egyetemre akkor írd le mondjuk, hogy köbö mik érdekelnek, akár általános dolgok, akár tantárgyak.
2010. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
főiskolára gondolok, és most a 'kommunikáció és médiatudomány' szakon gondolkodom. Kedvenc tantárgyam a kommunikáció volt, de ebben az évben már nincs ilyen óránk. És olyan helyen szeretnék majd dolgozni, ahol emberek közt mozgok, vagy emberekkel kell foglalkoznom, mint pl. eladó, de irodában is szivesen dolgoznék.
2010. szept. 8. 17:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Most vagyok 11.-es. és kereskedelem-marketing szakon vagyok
2010. szept. 8. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!