Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy tanító kap egy osztályt...

Egy tanító kap egy osztályt elsőben és csak azt az egy osztályt tanítja negyedik-ig, vagy tanít mellette másik alsós osztályban is?

Figyelt kérdés
Illetve minden tárgyat kell neki tanítani vagy lehet olyat hogy csak egy vagy két tantárgyat tanít 1től 6ik osztályig?
2022. jan. 10. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak a tanítók, akik elsőtől negyedikig visznek egy osztályt, és tanítják a tárgyakat, írást-olvasást, számolást, környezetismeretet, testnevelést, éneket, rajzot.

Egyes iskolákban vannak még olyan tanárok is, akik szaktanárok, de taníthatnak alsósokat. Azt nem tudom, hogy ötödik vagy hatodik osztályban taníthatnak-e. Így tanítanak például nyelveket vagy zenét tagozatos osztályokban.

2022. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azt olvastam hogy van műveltségi terület,amivel taníthat a műveltségi területéhez tartozó tárgyal 5ik 6ikban is. Azt nem tudom hogy párhuzamosan taníthat-e alsóban és 5ik 6ik-ban is?
2022. jan. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!