Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz az átlagom (3,6 egy keményebb gimiben eléggé rossz) pedig nem vagyok, buta, csak nem tudom ravenni magamat a tanulásra. Helyette pihenek, és zenét hallgatok. Mindig elhatarozom, hogy na ma suli után tanulok, se sosem tanulok. Hogyan tudnám rávenni magam?

2022. jan. 13. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Menj el szabolcsba a putrik közé.

Akkor majd megjön a kedved a tanuláshoz.

2022. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Menj el dolgozni diákmunkára, aztán rájössz ha nem tanulsz az lesz a főállásod is 145eFt netto-ért.


Hidd el eléggé motiváló tud lenni a gyári közeg, én 2-3 as tanuló voltam ma van 2 szakmám, nyelvvizsgám és még megyek tovább. Nem is rossz ahhoz képest, mekkora lusta disznó voltam :D

2022. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 bocsi, elfelejtettem odaírni, hogy csak normális válaszokat szeretnék.
2022. jan. 13. 10:38
 4/13 A kérdező kommentje:
2.Tanár akarok lenni, az se fizet jobban, mint a gyári munka...plusz alapból nem vagyok ostoba, vannak ötöseim és négyeseim szép számmal, de pl a fizika, a tesi, a német földrajz, és a töri nagyon rosszul mennek. Azok kettesek és harmasok, szóval eléggé rosszak.
2022. jan. 13. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanár szeretnél lenni, akkor úgy gondolom nyitottnak kell lenni az új ismeretekre és jónak lenni, szeretni azt a tárgyat amit tanítani akarsz, de ez a minimum. Hogy akarnád különben átadni a tudásod a diákoknak ha nem szereted a tanulást? A céljaid lebegjenek előtted. Üdv egy szintén tanárira készülő diák.
2022. jan. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen hozzállással a tanuláshoz ne legyél tanár.
2022. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha elkezdek tanulni, akkor nagyon könnyen megy, és alapból eléggé érdeklődő típus vagyok. Jól tudok magyarázni, és a nekem fontos tantárgyak jól mennek, igazából csak azért akarok a többiből jobb lenni, hogy feljebb vigyem az átlagomat.
2022. jan. 14. 14:44
 8/13 Senior Séf ***** válasza:
60%
Reggelente menj ki egy félórára a szabadba. A reggeli, alacsonyan járó nap dopaminnal ajándékoz meg, ami viszont elengedhetetlen a motivációhoz. Ugyanilyen célból érdemes lenne rendbe tenni a bélflórádat is, mert a bolti vackoktól az is rongyokban hever.
2022. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsot, 8
2022. jan. 16. 07:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már előre félsz a kudarctól, és ezért veszed magad nehezen rá a tanulásra?
2022. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!