Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol van olyan növényorvos...

Hol van olyan növényorvos képzés, ahol nappalis munka renden, de levelezős időbeosztásban vagy tömbösítetten, oldják meg a tárgyakat?

Figyelt kérdés
Alapvetően tudom, hogy csak nappalin van. De nekem nem megoldható, hogy még két évig nappalin tanuljak, így érdekelne, hogy esetleg valamelyik egyetemen megoldják-e, hogy lehessen mellette dolgozni, akár úgy hogy tömbösítik az órákat? Légyszi olyanok írjanak, akik releváns infóval szolgálnak, mert információ kérés volt és nem vita indító. Köszönöm előre is!

2022. febr. 1. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő: ilyenről nem tudok, ahol erre kifejezetten figyelnek, de van, hogy 2-3 napra teszik az órákat.

Próbálj a MATE budai campuson keresni valakit - szerintem meg lehet oldani mesterképzés mellett a munkát, ha nem is heti 40 órában.

2022. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Növényorvosi Msc képzés kizárólag nappali oktatásban lehetséges-idén a Magyar Agrár-és Élettudományi Egyetem Budapesti, Gödöllői, Keszthelyi campusain. Illetve Győrben a Széchenyi István Egyetemen. Februárban indult Debrecenben is-idén szerintem nem indul Szeptemberben sajnos.


Ha munka mellett végeznéd, akkor ezekkel az egyetemekkel vedd fel a kapcsolatot, szerintem megoldható-nem egy hallgató dolgozik a mesterképzése mellett, a növényorvostan hallgatók sem kivételek ez alól.


Másik megoldás, a növényvédelmi szakmérnök képzés, ami a legtöbb agrár/természettudományi mesterképzésre épülő szakvizsga, ugyanazzal a privilégiummal ruház fel mint egy növényorvosi Msc diploma-ugyanezen egyetemek indítják a képzést.


Mindenképp felhívnám telefonon a helyedben a tanulmányi osztályt, vagy az egyetemnek irnék emailt.


Sok sikert!

2022. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jutottál valamire kérdező?
2022. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!