Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz levelezőn...

Mennyire nehéz levelezőn elvégezni egy gépészmérnök Bsc képzést?

Figyelt kérdés
Ehhez annyit hozzáfűznék, hogy 23 éves vagyok és ápolóként dolgozom(heti 4nap 12 órában), de egyáltalán nem szeretnék hosszútávon ebben dolgozni, a gépészet érdekel már kiskorom óta. Ápolónak a családi nyomás miatt helyezkedtem el, mert mindenki az egészségügyben dolgozik, anno nem engedték meg, hogy fősulira menjek amíg nincs meg ez a szakmám, viszont így csak a levelező jöhet szóba.

2022. febr. 8. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A gépészetben pontosan mi érdekel? Inkább a szerelős része? Vagy inkább a tervezés (gép vagy akár folyamat) és egyéb elméleti dolgok?
2022. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Attól függ, hogy hol. Ha van egy célod, és erre az időszakra nagyjából mindent a háttérbe tudsz szorítani, csak ezzel foglalkozni úgy, hogy 10 körömmel kapaszkodsz bele, akkor simán megcsinálod! Hajrá, vágj bele! Én a mestert akarom csinálni belőle szeptembertől, pedig nem ez lesz az alapdiplomám.
2022. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy jó eszű. Ha kiemelkedő, nagy tehetség vagy, akkor nem nehéz, egyébként az, főleg munka mellett.

Nagy akaraterőt, kitartást, sok fáradtságot igényel. Körülbelül heti 30 órát rá kellene szánnod. Ha csúszol, 5 év alatt végzed el, akkor is legalább heti 20 óra elfoglaltság. Munka és/vagy család mellett kemény dolog a tanulás.

2022. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!