Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE államtudományi szakon...

NKE államtudományi szakon havi hányszor kell bejárni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék az NKE- re jelentkezni államtudományi szakra . Nem a kereset miatt , hanem mert érdekel így nem izgat ha “büfé” vagy hasonló. Valaki tudna mesélni a levelezős életről az NKE-en? Bármilyen információ jöhet , de leginkább az órák gyakorisága érdekel

2022. febr. 11. 19:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdésből lemaradt , de a levelező érdekel a nappali nem.
2022. febr. 11. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem oda járok ugyan,de a felvi ezt írja:

“A levelező munkarendű képzésben - az érintett hallgatókkal kötött eltérő megállapodás hiányában - a hallgatók tanóráira tömbösítve, legfeljebb kéthetente munkanapokon, vagy a heti pihenőnapon kerül sor.”

Levelező képzésen általában(ez is eltérhet nyilvánvalóan)péntek délután és szombati napokon tartanak órákat, de biztos vagyok benne, hogy a félév megkezdése előtt tájékoztatni fognak erről.

2022. febr. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Üdv Kolléga! Sry a kérdésre nem tudok válaszolni, de megerősítésként pont ugyanilyen indokból jelentkezem oda én is. A feltett kérdésre remélem jön használható válasz!
2022. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nappalis vagyok a karon, de tudtommal a levelező péntek + szombat van, kéthetente.
2022. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pénteken (12óra vagy 16óra kezdéssel lehet max 20óráig) és szombaton (8óra vagy 12óra vagy 16óra kezdéssel lehet max 20óráig) vannak az órák tartva.


Ez a hányszor kell bejárni dologra nehéz válaszolni, pl első félévben 1 hét egyetem 1 hét pihi volt, most második félévben meg majdnem minden héten megyek.

2022. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!