Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett csúsztam az...

Munka mellett csúsztam az egyetemmel, levelezőre jelentkezzek inkább újra?

Figyelt kérdés

Eleinte gyakornokként dolgoztam, de már egy ideje főállásban vagyok és amellett nappalin vagyok informatika képzésen. A munkám kötetlen idejű, de le kell dolgoznom azt az időt amikor nem vagyok ott.

Az előző félévben már elég nehezen bírtam, hogy az óráim után fél7-7-ig bent voltam az irodában szinte minden nap.

Ráadásul megújították a szakom óráit, így a régi képzésen ahol vagyok, alig vagyunk és nem is akarják indítani ezeket a régi tantárgyakat.

Jelenleg gyorsabban végzek, ha újra jelentkezem az új képzésre, csak nem tudom milyen formában tegyem. Úgy gondolom a nappali talán nívósabb, de munka mellett nagyon nehéz nekem. Vagy megyek levelezőre, de akkor valószínűleg feleslegesen öltem ennyi időt a nappali képzésbe. (4 tantárgyam maradt, de egymásra épül 2)

Emellett a szüleim sem örülnének szerintem a levelezőnek, nem is mertem nekik elmondani,rá vannak stresszelve, hogy sokat csúszok.

A helyemben milyen képzésre jelentkeznétek?



2022. febr. 14. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hát alapból úgy tudom, ha nappalin vagy nem is lehetsz bejelentve normál állásra csak diákmunka vagy gyakornokként. Szóval ja, levelező.
2022. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Vagyis ha nappalin fizetősön akkor lehetsz.
2022. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, fizetős mellett dolgoztam főállásban.
2022. febr. 14. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kimenni levelezőre anélkül, hogy újra jelentkeznél?


Minden esetre, ha már alapból főállásban dolgozol, akkor nem érdemes nappalin tanulni, hiszen a kettő nem összeegyeztethető, és amúgy is mindig a munka lesz az első és nem a tanulás.

2022. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!