Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE pszichológia MA órarendjé...

ELTE pszichológia MA órarendjét online merre találom?

Figyelt kérdés
A mintatantervet megtaláltam, azt szeretném látni, hogy általában hogyan áll össze ott az órarend.

2022. febr. 14. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Neptunban a tárgyfelvételnél lehet látni a meghirdetett mostani féléves tárgyakat.
2022. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BA végzős vagyok, MA felvételi előtt állok. A többi egyetemnél online is megtaláltam az órarend tervezeteket, az ELTE-nél viszont nem találom.
2022. febr. 14. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább tantervet keresel? Az órarend nincs felrakva, az nem egységes, ki mit mikorra vesz fel.
2022. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz találni (legalábbis én sose láttam), mert alapból vannak gyakorlatok, amiknél több lehetséges időpont is meg van hirdetve. Ráadásul az is befolyásolja az órarended, hogy melyik specializációra jársz, melyik félévedet csinálod éppen, ilyesmik. De a mintatantervből azért le lehet szűrni a lényeget, hiszen azt látod benne, hogy melyik tárgyat melyik félévre ajánlják. Nekem például voltak szabadnapjaim is néha, főleg a péntek, és inkább a reggeli/kora délutáni időszakban voltak az óráim, késő délután csak ritkán. De szerintem ennél pontosabb órarendet nem fogsz találni, mert a felsoroltakon kívül gondolom valamennyire a tanárok időbeosztása is befolyásolja, hogy egy félévben 8:30-tól vagy csak 13:30-tól lesz-e az adott óra.
2022. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!