Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A bőrgyógyászatból meg lehet...

A bőrgyógyászatból meg lehet élni? pl: száj feltöltés arc kezelés arc feltöltés.

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 17:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%
A szájfeltöltés, arcfeltöltés nem plasztikai sebészet?
2022. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen tudom de én csak feltöltésekben gondolkodtam azért írtam a börgyógyászt mert ha jól tudom akkor a plasztikai sebész nem csak feltölt hanem fel is vágja ha kell az arcot de nekem ahoz nincs gusztusom. a börgyógyász meg ha ugy ki van képezve akár arcot is tölthet vágás nélkül. remélem lehet érteni amit leírtam mert ez így elég bonyolúlt. de köszi a válaszod
2022. febr. 19. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezek nem bőrgyógyászatra tartozó kezelések, hanem plasztikai sebészé, de azok meg ennél jóval több mindent csinálnak.
2022. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm most már ezt is tudom csak azt hittem hogy a bőrgyógyász és a plasztikai sebész csinálhatja ugyan azokat a dolgokat. mindegy a lényeg az hogy ebből meg lehet élni?
2022. febr. 19. 17:36
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Jézusom....persze, egy mezei sajtpapíros bőrgyógyász nyilvánvalóan végezheti ugyanazt a munkát, amit egy orvos, aki 6 évet tanul az egyetemen, utána még rezidenskedik jó pár évig és utána el is kezdhet dolgozni.

Nooooormális, Maaaaaargit?

2022. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
5.! MIlyen hülyeségeket írsz! A bőrgyógyász szakorvos, aki 6+6 évet tanul a szakvizsgáig.
2022. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy JÓ plasztikai sebész egész jól megél belőle, de az esetek nagy részében nem ilyesmiket csinál!
2022. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mondjuk a te válaszod is elég érthetetlen, egy bőrgyógyász is pontosan ugyanannyi ideig tanul az egyetemen, majd rezidenskedik, így marhára nem "sajtpapíros"...
2022. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös egy kicsit tévedésben van . Vannak bőrgyógyászok, akik végeznek ilyen szépészeti beavatkozásokat, amiket plasztikai sebészek IS csinálhatnak, viszont fordítva nem működik, nyilván műtéteket nem végeznek, mint pl. orrműtét, mellműtét, stb, hanem ahogy írtad: különféle feltöltéseket, esztétikai kezeléseket tudnak. Lásd, Dr. Pónyai Katinka, instagramon megtalálod. Szerintem megéri, manapság nagy keletje van ennek az iparágnak, de ugye ugyanúgy orvosit kell hozzá végezni, mint a plasztikai sebésznek, és ugye főleg az elején, a bőrgyógyásznak elég “undi” dolgokat is látnia kell, nem csak a szépészeti beavatkozásokból áll a szakmája, addig biztosan nem, amíg nincs saját praxisa.
2022. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2022. febr. 19. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!