Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mesterképzést érdemes...

Milyen mesterképzést érdemes elvégezni ha valakinek nemzetközi gazdálkodás alapszakos diplomája van?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Marketing
Nemzetközi tanulmányok
Vállalkozásfejlesztés
Vezetés és szervezés
Közgazdálkodás és közpolitika szak
Kommunikáció- és médiatudomány szak
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk jó lenne tudni, mivel szeretne foglalkozni.
2022. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé random ez a felsorolás.

Tavaly végeztem nemzetközi gazdálkodáson és én marketing mesterre mentem.

Neked is erre kéne? Nem biztos.

Az alapképzés alatt úgy éreztem hogy az üzleti élet marketinges része érdekelne leginkább majd a szakgyak alatt marketinges poziban voltam, és ez meggyőzött hogy ezt nem utlnám hosszabb távon sem. Az ng nem adott sok marketinges tudást meg szerettem volna mesterre menni, szóval egyértelmű volt hogy nekem a marketing a legjobb megoldás.

De ha téged egyáltalán nem érdekel a marketing akkor tök felesleges.


Szóval a felsoroltak közül bármelyik érdemes elvégezned ha van vele célod.

2022. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából érdekel a marketing, de olyan mesterképzést szeretnék, amivel jó karriert lehet építeni és a nemzetközi közegben is több lehetőségem van fejlődni és jó pozícióba kerülni.

2022. febr. 25. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági informatika vagy ellátásilánc menedzsment. A marketing se rossz ötlet.
2022. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gazdmen alap után ellátásilánc-menedzsment mesterre mentem, nem bántam meg.
2022. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Marketingre mentem de svájci egyetemre. Itt már jobban rámennek a “marketing analytics” -re , több adatelemzést is tanulunk, ami egyébként nagyon hasznos mert a marketing is egyre jobban digitalizálódik. Most vagyok utolsó szemeszterbe és már most 3000 frankot megkeresek gyakornokként ha opció a külföldi egyetem, én azt választanám mert otthon a gazdasági szakokat kicsit elavultan tanítják. Ha mindenképp otthon maradnál akkor ellátásilánc-management-et választanám vagy a Marketinget
2022. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Mas iranyba is lehet menni, ugye tudod ? En nem biztos, hogy gazdasz alap diploma utan, gazdasz mestert csinalnek, akkor mar picit masfele neznek, mondjuk valami tarsadalomtudomanyi, bolcsesz stb mester. Hogy megis azert ne csak egy iranyba mozduljak, hanem kicsit szelesebb legyen a "tudas"
2022. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 őszintén szólva, nem tudtam.


Bármilyen mesterre lehet menni? Nincsenek szakhoz kötött előkövetelmények?

2022. máj. 18. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet bármilyen mesterre menni.
2022. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 barmilyenre nem, de en is nemzetkozis vagyok es egyszer utananeztem, hogy megis milyen mesterszakok vegezhetok el ezzel a BSc-vel, megha csak reszleges kreditbeszamitas is tortenik. Es meglepoen sok mesterkepzesre lehet jelentkezni, nem csak gazdasagi iranyban, szoval erdemes lenne a felvit atbongeszni szerintem.
2022. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!