Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök képzésen milyen...

Gépészmérnök képzésen milyen a fizika?

Figyelt kérdés
Tényleg átvetetik a fénytörést meg az ehhez hasonló hülyeségeket?

2022. márc. 12. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert annyira felhígult már az egyetemi hallgatók tábora, hogy szükség van rá, hidd el.
2022. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

BME-n amikor én csináltam két fizika tárgy volt: az A2 villamosság, A3 talán ilyen relativitáselmélet meg hasonló felesleges dolgok. Mindkettőnél kb zh előtti nap tanultam, nem jártam be órára és semmire nem emlékszem mik voltak. Persze ha nem lett volna sok más szopatós óra lehet bejártam volna.

Azóta volt tanterv reform, ha jól látom egy tárgy van.

Amúgy emellett remélem nem okozok meglepetést, hogy a fő tárgyak között is sok épít fizikàra, mégha főleg mérnöki megközelítésből (főleg a mechanika, áramlástan, hőtan és elektrotechnika/mechanika tárgyak)

2022. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mechanika, gépelemek ezeket ha az éjszaka közepén felkeltenének akkor is tudnám
2022. márc. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!