Szerintetek váltsak sulit?

Figyelt kérdés
Technikumba járok, de egyszerűen nem nekem való a szakma, utálom, hülye vagyok belőle. 10-es vagyok, nemtom átvennének e máshova. Szerintetek maradjak hátha megszeretem (esélytelen), vagy nem pazarolnak több időt az életemből. Legszívesebben gimnáziumba járnék, de oda biztos nem vennének fel. Annyira szar, hogy egy rossz döntés miatt ennyire el lett baszva a jövőm. Tiszta ideg vagyok emiatt minden nap.

2022. márc. 17. 17:10
 1/4 anonim válasza:
16%
Én is 10.ben váltottam (különbözeti vizsgát kellett tennem), majd 11.ben jól ott hagytam azt is. És jól megvagyok így is, van egy jó kis munkám és rengeteg tervem. Nem lett ennyitől elb.aszva az életed
2022. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vesznek át sima gimibe,akkor maradj. Lesz legalább 1 szakmád. Érettségi után úgyis tudsz bármi mást tanulni akár egyetemen/"okj"-n.
2022. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegyük fel átvennének gimibe, akkor különbözeti vizsgát kellene tennem jó néhány tantárgyból, arra meg hogy tudnék felkészülni?
2022. márc. 17. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Gimikben 2 nyelvet tanulnak, így nyelvekből mindenképp kéne szerintem, többi tárgy meg iskolától függ.

De az adott évfolyam tankönyveiből tudsz készülni, illetve korábbi évek könyveiből. Csak olyat kérdeznek szerintem, ami az érettségire amúgy is kellene.

2022. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!