Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Infó vagy biosz érettségi...

Infó vagy biosz érettségi könnyebb?

Figyelt kérdés
Amiből otthoni tanulással egyszerűbb 65%-ot abszolválni a vizsgán. Középszinten. Mondjuk többnyire gép előtt ülök, így talán az infó kézenfekvőbb lenne. Utólag csinálnám, érettségim van már.
2022. ápr. 25. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neked jobban megy, nyilván.
2022. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, annyi, hogy az infónál nagyon rutinosnak kell lenni, állítólag, könnyű hibázni is. Én meg szeretek higgadtan, elmélyülten dolgozni egy feladattal. Talán a biosz kézenfekvőbb akkor.
2022. ápr. 25. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
biosz
2022. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az info.

A "felkészülés" nálam abból állt, hogy 1 héttel előtte végigcsináltam 6 érettségi feladatsort belőle, és így írtam meg 97%-osra. (Ekkor nem kellett szóbelizni)

2022. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Infó!!Youtube-on szinte minden korábbi érettségi meg van oldva belőle
2022. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem tűnik nehéznek ez az infó. 1 megnézéssel már egy csomó minden rögzült. Csak hogy gyorsnak kell lenni, ennyi a félelmem. De őszig van időm készülni igazából.
2022. ápr. 26. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőven én is ezekből készültem kb előtte 1 hónappal kezdtem, minden nap megnéztem 1-et meg a tételeket és 4-es lett! úgyhogy az adatbázis kezelès és az excel egyes feladatai nem voltak az erősségeim
2022. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!