Kémia, biosz emeltesek! Nehezebb vagy könnyebb érettségire számítotok idén az újítások miatt?

Figyelt kérdés
Mennyire hathat ki a ponthatárokra? Emelkedik/ csökken?

2017. márc. 12. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a biosz nehezebb lesz, a kémia meg ugyanolyan marad, már a mintafeladatsorok alapján, de a ponthatárok évek óta masszívan nőnek, pedig relatív változó nehézségűek voltak az érettségik az elmúlt években, szóval szerintem kicsivel nehezebb lesz, de ugyanúgy emelkedni fognak a ponthatárok, de nem vagyok jós. :)
2017. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy nehezebb.
2017. márc. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem fog nagyon emelkedni a ponthatár.:/Az érettségi pedig ha nehéz lesz,akkor mindenkinek az lesz,ha könnyű,akkor pedig mindenkinek.
2017. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki nézte ezeket az ofi-s mintafeladatsorokat, de ezek sztem nehezebbek. Nem?

(Mármint nehezebbek mint az eddigi érettségik. Van olyan tanárom aki szerint az adott tárgy feltett feladatsorai nem is tükrözik azt, ami lesz.)

2017. márc. 15. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a biosz mintát (igah hogy este, de a 84 pontos írásbelim megírása előtti este) 67 pontosra írtam, egyszerűen értelmezhetetlen volt pl a faöves feladat, ahol abban a magasságban nem is volt egyértelmű, hogy milyen típusú az erdő, amit megadtak.

Kémiát végig még nem csináltam, de pár napja tekertem végig, nekem ugyanolyan nehézségűnek tűnt, mint az eddigi feladatsorok.

Azt nem lehet tudni, hogy milyen lesz, tanulnunk kell, és reménykedni, hogy nem fognak elszállni a feladatokkal.

2017. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!