Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan vegyen rá magam a...

Hogyan vegyen rá magam a tanulásra mikor semmi kedvem? Pár hét múlva vizsga, de sehogyan sem tudom magam rá venni, hogy tanuljak..

Figyelt kérdés
Mérlegképes könyvelő (pénzügy számvitel vizsga) olyan megfogathatlan azt sem tudom mit gyakoroljak...
2022. jún. 4. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megvan minden jegyzeted, abban benne kellene lennie a számolós, gyakorlós típusfeladatoknak, amiket gyakorlati órákon átnéztetek. + gyakorló feladatsorokat is kellett adnia a tanárnak (egy linket, ahol elérhetőek), amiből fel kellene tudnod készülni a vizsga gyakorlati részére. A korábbi vizsgák feladatsorait is nyilvánossá szokták tenni, pont azért, hogy tudj gyakorolni. Én fognám a gyakorlatokon megoldott feladatokat, és azokat újra megoldanám. Ezután következnének a korábbi vizsgák feladatsorai és a tanár által megadott egyéb feladatok.


De ezekkel gondolom te is tisztában vagy, így nem is értem azt, hogy nem tudod, hogy mit gyakorolj? Ha nem adott egy tanár se feladatsorokat, akkor keress a neten (az is több, mint a semmi), vagy a szaktáraid egyikét kérdezd meg, hogy ők milyen feladatokkal gyakorolnak. Jobbat nem tudsz tenni.


Itt például van egy rakás számviteli feladat (OKJ). De fogalmam sincs, hogy neked mire van szükséged, nincs is közöm a számvitelhez és a könyveléshez.

[link]

Az oldalon van egy "számviteli feladatok" fül. Ha rákattintasz, lejjebb kell görgetned, és ott lesznek sorban a linkek.

2022. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,igen ismerem ezt az oldalat. Én már az új rendszerben vizsgázom,de a régi vizsgák sem rosszak gyakorlásnak.. Az újból még egy van fenn kb.
2022. jún. 6. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!