Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett felnőttképzés...

Munka mellett felnőttképzés hogyan lenne kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Teljes állásban dolgozom, 8:00-16:30-ig, hétfőtől péntekig.

Kinéztem egy felnőttképzést, amit nagyon szeretnék elvégezni.

Alapvetően szombaton lenne oktatás, plusz péntek este, eddig okés...

Viszont gyakorlati helyet nem biztosít a suli, magunknak kell keresni, és ezek a gyakorlatok a lehetséges gyakorlati helyeken hétköznap lennének az én munkaidőmmel totálisan ütközve.

Fogalmam sincs hol tudnék olyan munkát találni, amiből el tudom tartani magam és mellette tudjak rendesen gyakorlatra is járni.

Egy napba belesűríteni mondjuk kb. 6 óra gyakorlatot, meg 8 óra munkát képtelenség.

Váltanék munkahelyet, de sehol nem találok ehhez rugalmas állást...


Felnőttképzés, na persze, amit munka mellett sehogy nem lehet elvégezni... max apró pénzes alkalmi munkával.

Mégis hogyan végezzen el egy felnőtt így egy képzést, ha közben el kell tartania magát...

Beszéltem pár emberrel, akik járnak ilyen felnőttképzésre. Kiderült, hogy nincs munkájuk. Úgy könnyű... csak tudnám miből tartják el magukat. (Nem fiatalok voltak, akiket esetleg eltartanak.)


2022. jún. 6. 19:02
 1/4 Kólauborkával ***** válasza:
72%
Gondolom nem kell sokszor bejárni, vedd ki a szabadságot.
2022. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legalább 400 órával kell számolni. Nincs 50 nap szabadságom 1 évben :D
2022. jún. 6. 19:53
 3/4 A kérdező kommentje:
A 400 órától is több lehet, ez a képzés során derül ki pontosan hány óra gyakorlatot követelnek.
2022. jún. 6. 20:35
 4/4 Kólauborkával ***** válasza:
59%
Akkor nincs más, megmondod a munkahelyeden, hogy a képzésre járni kell, vagy félnapozol, vagy be sem mész.
2022. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!