Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki Szakközépbe/Techniku...

Ha valaki Szakközépbe/Technikumba járt, akkor felvehetik orvosira?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodom már egy ideje, igazából nem gondolkodom az orvosin ,csak foglalkoztak a kérdés. Szóval, hogyha valaki nem egészségügyi szakkozepbe vagy technikumba járt, hanem mást tanult akkor van esélye ?

2022. jún. 14. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, ha tesz emelt érettségit biológiából és fizika/kémia tantárgyakból és eléri a ponthatárt.
2022. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a pontszamitot nem erdekli mi az iskolad neve. megvannak a pontjaid? megvannak a szakhoz kotelezo erettsegik? megvan a nyelvvizsga? ha mind igen, akkor felvesznek, tok mindegy hogy milyen iskolabol jossz
2022. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha egybe van a természet ,szoval fizika kémia biosz ,akkor lehet abból érettségizni?
2022. jún. 16. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
tudtommal nincs olyan erettsegi targy hogy "termeszet", de ha van is, az orvosi konkretan megnevezi milyen erettsegi targyakat fogadnak el a szakon: biosz + fizika vay kemia. emeltre amugy is kulon kell keszulni, alap orakon nem kapod meg azt a melysegu tudast ami az emelthez kell. en fakton se kaptam meg, kulon tanarhoz jartam (emelt kemia, de en nem az orvosira mentem)
2022. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül kell megcsinálnod, keress minél előbb magántanárokat, de nem lehetetlen, nekem is sikerült egy színvonal nélküli gyűjtő szakközépből elsőre az orvosi.
2022. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szakközepes voltam és most orvosin vagyok, de úgy tudom már nincs ezeken a képzéseken biosz-fizika-kémia tantárgy külön, hanem valami komplex természetismeret amit nem lehet a pontszámításba belevenni. Talán ha az emelteket duplázod úgy tudsz jelentkezni de nem vagyok benne biztos
2022. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!