Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kedves fogorvostan-hallgatók,...

Kedves fogorvostan-hallgatók, fogorvosok! Miért választottátok ezt a szakmát?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, kinek mi volt az indíttatása.

2022. jún. 24. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig is érdekelt az “értelmes” munka, de mindig húztam a számat a 6 év miatt. Illetve szerettem a gyakorlatias dolgokat. Valahogy beleszerettem a fogakba, rájöttem, milyen fontos a szép mosoly. Miután megtudtam, hogy külön karként működik, már nem volt kétség, mi az én utam. Azóta is imádom, immáron leendő harmadeveskent🥰
2022. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorom óta orvos akartam lenni, már 7 evesen is tudtam hogy én orvos leszek, persze akkor meg mindenki mondta hogy majd kinovom meg rengeteg idő van persze persze. Aztán mikor meg 8.ba is az akartam lenni és biosz kémia tagozatos szakra jelentkeztem eleve a gimibe már nem hitetlenkedett annyira senki 😄

Azt hogy sima orvos vagy fogorvos legyek azt kb 10.ben döntöttem el, addig nem tudtam, csak azt hogy orvos. Azért lett a fogorvos mert a magyar állami egészségügy borzalmas, és nem igazán lett volna gyomrom ehhez. A fogorvos az mar kicsit más.

Az erettsegim jól sikerült anno, 489 pontom lett összesen és fél is vettek pestre (Székesfehérváron születtem meg ott is éltem 18 évet)

Ez meg 2018ban volt, idén kezdem az utolsó evemet:)

2022. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem előszőr sokáig az állatorvosi érdekelt, aztán dolgoztam állatorvosi rendelőbe, meg állatorvos mellett is, és sajnos rá kellett jönnöm, hogy mégsem nekem való. Szóba jött a fogorvosi meg a gyógyszerészeti, általános orvosi nem érdekelt, gyógyszerészeti meg kiesett a kémia miatt. De szerintem jól döntöttem:DD
nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!