Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem egyetemre pénzügy...

Jelentkeztem egyetemre pénzügy számvitel szakra, de nem lett meg az emelt érettségim. Van erre lehetőségem?

Figyelt kérdés
Mikor jelentkeztem az ANA lehetőséget választottam. Mivel nincs emelt érettségim így a felsőoktatási szakképzés érdekelne (FOSZK) ami 2 év és ennek elvégzésével kiváltható az emelt érettségi. Van lehetőségem még oda járni vagy lekéstem?
2022. jún. 28. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hol fogsz utánanézni annak, hogy igaz-e, amit majd itt ír valaki? Ha eleve ott néznéd meg, időt spórolnál...
2022. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pótfelvételin kell majd megnézni, indul-e a FOSZK. Augusztusban derül majd ki.
2022. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most lekésted, de pótfelvételit ha hirdetnek, lehet.
2022. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És van esély pótfelvételin államilag támogatottan bekerülni?
2022. jún. 28. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevés esély van rá, jellemzően költségtérítéses képzések vannak meghirdetve, de ez majd csak akkor derül ki.
2022. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!