Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakra érdemes jelentke...

LuLu17 kérdése:

Melyik szakra érdemes jelentkeznem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretem a művészeteket (van már egy grafikus képesítésem is), szeretnék majd ilyen irányba menni a jövőben, viszont a pesti művészeti egyetemeken nagyon nagy a szórás (a vidékiekkel nem tudom mi a helyzet).. Jelenleg nem látom esélyét arra, hogy bejutok. Mivel várni már nem szeretnék tovább egy diplomára, gondoltam, hogy olyan szakon próbálkoznék, ami támogatja ezt a szakmát és a további utamat. Eszembejutott a képi ábrázolás, a nemzetközi tanulmányok és a kommunikáció és médiatudomány. Ezek mennyiben lehetnek hasznosak számomra? Főleg azok véleménye érdekel, akik az alábbi szakokon tanulnak vagy tanítanak.

2022. júl. 13. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

"a nemzetközi tanulmányok és a kommunikáció és médiatudomány. Ezek mennyiben lehetnek hasznosak számomra?"

Semennyire.

2022. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én most leszek végzős az EKE-n Egerbe képalkotás (festészet specializáción), és én nagyon szeretem, minőségi oktatást kapunk, a tanárok ott segítenek ahol tudnak és nagyon jófejek. Ha érdekel ténylegesen a művészet, akkor adj neki egy próbát:D egész sok helyen elhelyezkedhetsz, alakíthatsz saját önálló művészeti karriert, ha érdekel a művészettöri, akkor elmehetsz kurátornak, de ha megcsinálod a mester szakot akkor tanár is lehetsz. Megpróbálhatod a tervezőgrafikát is, bár nálunk ott eléggé kiszelektálják az embereket, szóval nehéz bekerülni
2022. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Ezek semennyire nem hasznosak sajnos, pluszt nem fogsz kapni tőlük.
2022. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A METU (Metropolitan) szakjait nézegesd meg, vannak nagyon jók! Ha a művészetek fekszenek, akkor vagy a webdesign, frontend fejlesztés felé mozdulnék, vagy az animáció/film irányába.
2022. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!