Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen elképzelésre számithatok?

Milyen elképzelésre számithatok?

Figyelt kérdés
Magyarországon élek,de nem szeretnék ittmaradni a közeljövőben.Nem tudom eldönteni,hogy az egyetem jobban megéri külföldre vagy inkább valamilyen képzettség kellene?(Németország,Ausztria ilyenekre gondolok,tudok németül)Mi a véleményetek?

2022. júl. 19. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Egyetem
Gimnázium
Szakmunkás
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi nem tudjuk eldönteni, hogy te mit képzelsz el magadnak.

Szakmunkásokra és diplomásokra is van kereslet Németországban, Ausztriában, meg kb. majdnem mindenhol.

2022. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
diplomást minden ország termel magának bőven eleget, inkább valami olyat tanulj, amivel dolgozni is lehet. (oktatási és egészségügyes képzettséget viszont nem vagy csak nehezen fogadnak el, iylen vonalon inkább ne csinálj semmit, ha mo.n akarod megcsinálni.)
2022. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy itthon csinálj meg egy szakmát és egyetemre inkább külföldön menj. Valami olyat válassz, amire mindenhol szükség van és kell hozzá kommunikáció, hogy sokat tudd gyakorolni a nyelvet, amikor kimész. pl.: fodrász, pincér
2022. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!