Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező szakos hallgatónak...

Levelező szakos hallgatónak mit ajánlanátok jegyzetelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeptembertől levelező szakos hallgató leszek az egyetemen, és az lenne a kérdésem, elsősorban levelezősöktől, hogy ti hogyan jegyzeteltetek, illetve mibe, és melyik jegyzetelési forma a legpraktikusabb?


Minden tanácsot örömmel fogadok, köszönöm előre is! :)



2022. júl. 31. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdéseknél láthatod, hogy mindenkinek más vált be, attól is függően, hogy mit kell jegyzetelni (mert pl. matekos emeletes törteket nem olyan egyszerű mondjuk tableten, mint egyszerű füzetbe tollal-ceruzával).

Úgy csináld, ahogy eddig is csináltad, az nyilván bevált, jó módszeren miért változtatnál?

2022. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be. Van akinek ez jön be, hogy visz laptopot vagy tabletet és azon jegyzetel, más meg a füzetre esküszik. Én úgy csináltam, hogy olyan füzetbe írtam, aminek kitéphető, lefűzhető lapjai vannak és utána azokat tárgyakra bontva lefűztem egy mappába. Így nem kellett külön füzeteket vinni mindenhez meg nem volt az, hogy valamihez kevés a hely, másik tárgyból meg a füzet nagyrésze üres marad.
2022. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!