Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek körmösnek vagy...

Szerintetek körmösnek vagy fodrásznak érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Igazából mindkettő érdekelne, csak nem tudom eldönteni melyiket lenne jobb elvégeznem a kettő közül, hisz mindkettőt egyszerre úgysem bírnam csinálni
2022. aug. 7. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fodrásznak!


Sokan maguknak csinálják a körmüket, de a nők saját maguknak nem tudják hátul lenyírni a hajukat és sok ffi sem csak nullás gépes frizkót igényel magának, ezért fodrászra nagyobb szükség van.


Nekem is fodrászra volt és van mindig szükségem, de körmösre soha!

2022. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó fodrászból kevés van!


Körmösből meg sok.

2022. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyszertári asszisztensnek.
2022. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

na, gyógyszertárba nem!


Ott aztán tuti minden betegség megfordul és mindenki rá köhögne...!


Legyél inkább fodrász! Ott háttal van a delikvens és lehetsz vállalkozó is.

2022. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

A körmös helyett inkább a kozmetikus. Tudom, hogy nem ugyanaz, de azzal jól lehet keresni és van rá igény és hasonlóan szépészeti szakma. Egyébként a fodrász is nagyon jó. Szóval én a helyedben inkább a kozmetikus és a fodrász között mérlegelnék.


[link]

[link]

2022. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én inkább hajakkal foglalkoznék, mint gennyes pattanásokkal meg pnci gyantázással, de kinek mi!


Nekem van kozmetikus ismerősöm munkanélküli, ill. nem a szakmájában, mert az emberek inkább a kozmetikuson spórolnak és nem a fodrászon.

2022. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

5-ös vagyok. Igazad van. A fodrászokra mindenképp nagyobb szükség van.

2022. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!