Online csoportos fitness instruktor képzésről vélemények? Mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Szegeden élek, ami habár nagyváros, mégis sokkal kevesebb lehetőség van Budapesthez képest az edzőképzések terén. Találtam egy oldalt (Mymove), ami online csoportos fitness instruktor képzést indít. Havonta egyszer van gyakorlati oktatás és 20 órát igazolni kell bármilyen csoportos órára járásról.


Szerintetek mennyire tudok így elhelyezkedni aerobik edzőként? Nem elrettentő vajon az online szerzett képesítés az edzőtermek számára?

Hogyha egyénileg sok munkát belefektetek és tényleg odateszem magam, tudok így hiteles edző lenni?


Szívesen várom a válaszokat, elsősorban hogyha van saját vagy ismerőstől szerzett tapasztalatod a kérdéssel kapcsolatban. :)



2022. aug. 11. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én Pesten voltam jelenlétiben, és elég sok edzőnek megvan a véleménye az online képzésről, de szerintem azzal is fel fognak venni dolgozni, ha ügyes vagy, és kitanulod rendesen a szakmát. Jelenléti talán jobban behajtja", amit meg kell tanulnod...
2022. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!